FromTheInside
напоследък ми се върти свят и ми се гади. лошо.
LoveCappuchino
уфф егати тъпотията...веднъж и аз да се очаровам много от момче и то да е влюбено в друга.или попадам на идиоти,или на заети егати ...
BurnX
Майк Тайсън заяви, че се надява да направи следващата си роля в киното в предстоящия Мъже в черно III. Историята за извънземни e с участието на Уил Смит.
http://www.izvestni.info/2011/05/3.html
gogata2427
абе защо някой не е направил сайт,в който да се събират всички печати от българските села на джипитата???
alex95
А пък от 40 минути в iTunes намествах албум арт-овете. Вече cover flow-a на ipod-a и iphone-a е почти перфектен, имам само 2-3 без арт. Останах без ръце направо
aftercollabz
някой fb спешълист да ми каже дали мога да създавам и управлявам повече от една страница? и има ли възможност администраторите на страницата да са двама?
bgdn
Press: "Българинът отделя все по-малко време за труд"; за сметка на това времето за оплакване и чакането някой да ни "оправи" се е увеличило!
gogata2427
много се чудя дали даскалото ми е правило състезание по трибой , ще ми е интересно какви постижения ще направят,а пък и дали ще взема 1-во място в някоя дисцип
закъснява ли ти?! да нямаш изненада за близките си ау ?!
May 10 2011, 01:19хаха пепел ти на устата. това е невъзможно на тоя етап по принцип
May 10 2011, 07:07То да не е като по сериалите тва, да зачеваме от половин път...
May 10 2011, 08:26