gogata2427
Силният човек не се оплаква и не се оправдавa... Той носи раните си и върви напред !!!
sandprince
днеска деня мина доста .. смахнато, ама утре ме чакат сума задачи. май трябваше да направя един списък да знам от де да почна.
CECOOO
I am a professional Russian
disappointed
Бързо пускайте ЬТВ, че да покуфеем малко на Лили!
mudisoft
добре, наядох се като изрод, понапихме се и утре пак яко шит (:
gogata2427
На 26.04.2011 вторник от 16:00ч в фитнес център „ ФЛЕКС” гр.Пловдив ; Димитър Димитров !!!!
Millita
винаги съм искала да напиша писмо на някой .. или да получа такова .. от ония хартиените .. чувствените .. еххх <33 май съм родена в грешен век ://
like
Apr 25 2011, 22:48