hurmaqny
И последните силички ме напуснаха. Лека нощ.
Anellya
Около монитора обикаля някаква гадна и досадна, летяща гадина. (не за друго, но не знам как се пише бубулечка, да де, дали е правилно написана както го мисля)
svil4ok
"Дискретни структури и моделиране" ми е любимият предмет. За 2 седмици трябва да направя курсова работа на език, който през живота не съм учил...
gg04
Искам да имам сайт само с текст и сини хиперлинкове.
nemesys
Селянин да си - пасеш си кравичките по цял ден и си псуваш след тях.
specter
Тия тригери ме разкатаха направо...
pacopetkov
Ще сънувам футбол днес. От 21 до сега гледам само мачове!
CECOOO
Pirates: Stagnettis Revenge ...бахти порното.. то си е цял филм направо с история и с визуални ефекти и чудовища разни ххаехеахае
Защо..? :/
Apr 22 2011, 11:17защото снощи прекалих с напитките...отново :/ все пак благодаря че попита :о
Apr 22 2011, 11:45Съпричастна съм
Apr 22 2011, 11:54отново ти благодаря
Apr 22 2011, 11:58