Търсене на постове: #НАП

Георги Цветанов
217246_215273441831424_100000463099794_830158_1823036_n.jpg t0m3kk
Сутринта по някое време след рд-то и ид-то ... И култовият Тони Стораро :D Всички напараме кИфтета, че пиянския глад си е ебал майката :D
Валентин Славов
Domsdey
Написах си пълна простотия за статус във фейсбук - 7 лайка до момента. А ако беше нещо смислено, нямаше и 2 да са..
Snoopy
blacksnoopy
Хм, ще ходя на кино с @FromTheInside и още 5-6 жени. Деа, няма с кого да си говоря :D :D
В. Сотиров
sown
Много тъпо, много.. Колегите ме викат за два, три дена в София точно когато е и така за следващата седмица ще ми е адски натоварено :D
Александър
tutankhamon661
26-годишният собственик на „Кремиковци” ще трепери пред НАП « Tutankhamon661 http://bit.ly/fUPnxf (via @svejo)
Георги Цветанов
t0m3kk
Тоя Митьо Пищова е гоУем човек, ей ! :D :D
Цветан Величков
CECOOO
Тоя филм по нова дето даваха сега Four Feathers си беше як.. напоследък нещо въртят Леджер :D еехх добър актьор..
Георги Динков
gogata2427
картофени кИфтетааа <3
Alex Moran ™
eMkyyy
Мноого хубав ден е днеска .Слънчево , кафенце направихме на църква ходихме сега остана и дългата разходка и бих казал ,че денят е упълзотворен.
Вероника
216334_10150151129932810_729207809_6756122_5952713_n.jpg r0niTo
седмицата :D ахахахахахах
Мила Цветкова
Milady
Гледах "The Rite". Не беше чак толкова хубав, колкото очаквах, но поне Антъни Хопкинс беше блестящ в ролята на стар луд свещеник екзорсист :D
Съни
FromTheInside
работният ден се точи толкова бавно, че направо не е истина :(
Александра
Sandeto
Трябва днеска да направа някаква физическа дейност,иначе ще се разложа на стола ....
Our
Ourz
За сериалите - от блога на @Ourz
http://blog.idev-bg.com/1153
Цветан Величков
CECOOO
Гъзъ ме боли... боли ме гъзъ.. повече никога няма да пия - гъзъ ме боли!
Страница: 289 290 291 292 293

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата