Domsdey
Написах си пълна простотия за статус във фейсбук - 7 лайка до момента. А ако беше нещо смислено, нямаше и 2 да са..
eMkyyy
Мноого хубав ден е днеска .Слънчево , кафенце направихме на църква ходихме сега остана и дългата разходка и бих казал ,че денят е упълзотворен.
Sandeto
Трябва днеска да направа някаква физическа дейност,иначе ще се разложа на стола ....
CECOOO
Гъзъ ме боли... боли ме гъзъ.. повече никога няма да пия - гъзъ ме боли!