nveselinov
Кога трябваше да си сменим часовника със един час по-напред?
MvPvg
2 седмици в гипс. Да ми е честито!
dandelion
Липсва ми доброто старо време когато пиех по ееееей толкова:
mazzohucta
Слушай най - новаа музика, най - новите хитове всеки ден. Без регистрации, напълно безплатно. Можете да слушате любимата си песен онлайн без да има нужда да я с
http://www.mp3hitove.eu/%D0%98%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%9C%D0%BE%D....php
sickornot
мн тъпо.. на една позната са й хакнали абв пощата и от там и фейсбук..
t0m3kk
И ся след спора за чалгата и т.н., ми се преходи на Ретро Чалга парти... Или поне няк'фо домашно парти и да си пускаме само наш'то и да се направим на щайги!
t0m3kk
Тая събота дано стане номера за дискотека, че направо не знам... Пие ми се кат' на животно!
LoveCappuchino
личи,че е по неин дизайн..на всичкото отгоре милата Алисия се появила с невероятното си изделие на участие..:Х