LoveCappuchino
каква промяна с косата да си направя с косата през 2011 год ?
t0m3kk
E направо си е нагло да си вземеш болничен на първият ти работен ден в дадена фирма... И то за т'фа, че снощи си се напил кат' прасе...
CarreraGT
Поправете ме, ако греша, но си мислех, че смисълът на куриерските фирми е да ти доставят пратката до вратата, а не да ти я връчват от колата си...
elektro
Фирма "Електро груп"ЕООД предлага качествена изработка и монтаж на електроинсталации-ниско,средно и високо напрежение в обществено-административни, жилищни,пром
http://elgroupd.com/company.php?language=bg
nemesys
Justin Bieber + Rebecca Black = ?!?!
onboxmedia
Искам да използвам лубрикант, но не знам как да го направя!
aviatrix
- Жена не се прибира цяла вечер. На сутринта казва на мъжа си,че е била у приятелка. Той се усъмнил, обадил се на 10те й най-добри приятелки.
mariyain
Фирма ЕнвироХеми ГмбХ повече от 35 години се е специализирала в третирането на индустриални отпадъчни води и водоподготовка.[EXTRACT]Преработената вода е напълн
http://prechistvane.wordpress.com/2011/03/16/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%87...%B0/
Domsdey
Добри хорица, как си качвате музика по телефоните/плеърите? Ползвате ли някакъв онлайн service или по old school метода връзвате с кабелчето?
мм бях руса миналата година,след което си направих червен оттенък,подстригах се късо,след което си направих черни краища,а сега..я пуснах да порасне.. ;д
Mar 23 2011, 21:52Стига с това русо бе! Зелено пробвай!
Mar 23 2011, 21:52+1 за зеленото !
Mar 23 2011, 21:53ще си помисля ..
Mar 23 2011, 21:53+1 за предложението на @Method-X
Mar 23 2011, 23:27