Никога не ми е давал син екран? ултимейт 64? уау! и Вистата никога не ми е давала? Че и ХРто май само веднъж за вече две-три години Но се радвам, че е добре
То зависи много от хардуера. Моя комп е старичък и всичко му е прецакано, затова преди ми даваше честичко син екран, та сега от 2 дена не ми е давал син екран.
@DMedia Пуснал съм майнкрафт сървър с доста хора вътре, и се чудех дали можеш да наминеш да направиш онова с буустърите ако ти се занимава Да поиграеме
Сваляй най - новата музика без прекъсване и напълно безплатно, при нас може да намерите новите хитове. Всеки ден се добавя музика и се добавят песни за да може
Yes беее
Feb 28 2011, 16:54То човек да сподели нещо в ФБ, вие на спор ще го обърнете
Feb 28 2011, 17:04@n3mo това си е богохулство
Feb 28 2011, 17:12И само Савков!
Feb 28 2011, 17:17
Feb 28 2011, 17:37