Sinbg
Графа ще направи национално клубно турне – Невидим Tour 2011 през февруари и март. Вижте на кои дати и в кои градове ще пее той:
http://sin.bg/grafa-tragva-na-turne-2011-s-nevidim
Sinbg
Честито! След направено проучване се оказва, че европейците сме най-активните потребители на Facebook.
http://sin.bg/koi-prekarva-nai-mnogo-vreme-vav-facebook
mitternacht
Ямбоооооооооооооол е гръдъ ямбооооооооооооол е стилъ
mazzohucta
Слуашай любимата си mp3 музика и хитове напълно безплатно. Само при нас може да намерите най новите песни и клипове.
http://www.mp3hitove.eu/%D0%91%D0%BE%D0%BD%D0%B8-ft-%D0%A4%D0%BB%D0%B....php
Ourz
"Тез в едно23 нищо не разбират и за тва само плюят по нас в уеб-турист дето ще ги сложим в джоб на пхпто..." - муфахахаха без коментар просто !!!!!!
sown
А-а-а. Някой пак се напушииииии! Ъ-ъ. Какво става тааам? Скитаме се, китаме се по пътя тесен, а зимата направо ни отнесе след поредната цигара с Марихуана-a...