Chocolate
Джъстин Бийбър ми лази по нервите вече о.о И по новините почнаха да го споменават! Чудя се дали да не му направя една анти група тука *оглежда се нагло*
as8971
В тази игра можете да основете собствен отбор, да построите собствен стадион и всичко, което принадлежи към един футболен клуб - напълно безплатно. Може да трен
http://perfectgoal.com
Sinbg
Ако си качила излишни килограми, а резултат от диетата все още няма, със сигурност трябва да направиш нещо, което да ускори ефекта.Предлагаме ти няколко бързи и
http://sin.bg/tri-taini-za-uspeshna-dieta
nzhul
Пиша курсова ... ебати фъна ми е ... :|
mitternacht
Тъй като има група "цици" условно приемам, че цици могат да се постват. Пък и предполагам, че няма да увреди брутално психиката на някой тийнейджър.
CECOOO
MineCraft игрално... бахти яко направения клип..
Брат, аз т'фа го мисля от 1-вото ми напиване... На събота на село вуйчо ме подхлъзна с едно бяло винце... А още не бях влезнал в 1-ви клас (за 1 месец)
Feb 19 2011, 17:13Моето първо напиване беше на абитуриентската на 1вата ми братовчедка. Бях май 3-ти клас и се ольоках с бира и вино
Feb 19 2011, 17:25Aз доколкото знам бия всичките ми познати по "Първо напиване"
И по "Първо алкохолно повръщане" де 
Feb 19 2011, 17:30