CECOOO
The Fountain ... странен, но хубав филм.. Hugh Jackman направи добра игра.. па Darren Aronofsky си е добър сценарист и режисьор като цяло
http://www.imdb.com/title/tt0414993/
hurmaqny
Аве тоз фейсбук става все по-гунсен.
t0m3kk
Де'а знам, чак се отказвам да си правя татуси заради мисленето ми, че да ги показваш е позьорство...
LiliyaDianova
защо все не помня откъде, дявол го взел, ми се появяват разни синки... :X
notexist
интересно, но сякаш е по добре да имаш дъщеря лесбийка, от колкото син гей :о хмм.
Anellya
Блог.бг става като за начало за споделяне на душевните ми терзания (примерно), нали?
Ourz
Няма ЕДИН!! свестен flv to mpg converter. Лайнарщина ... един работеше, ся спря ..
Search не е добре направен и се бъгва
Feb 17 2011, 13:36Хах, като минеш един път през тях и после не се rotate-ват вече
Feb 17 2011, 13:40Сърча верно се бъгва ама това може да се оправи предполагам ... иначе е мн. як ефект
. При мен се въртят и при повторен hover.
Feb 17 2011, 15:32Леле братле тоя сайт е ебаси лудницата
Има много здрави уроци.
Feb 17 2011, 15:46