Търсене на постове: #НАП

bekyarov
@Method-X там е леко умряло... всeки си промотва умрелите сайтове и не можеш да завържеш един лаф :D въпреки, че това което написах беше ирония :)
В. Сотиров
sown
@mind напълно съгласен съм с теб! Аз дори към средата превъртях леко напред.. :D
Георги Цветанов
1296526226291100.png t0m3kk
Направо нямам думи, не знам какво да кажа просто...
BE PREPARED!
coolpuppy
Да, напълно готови сме... дано успея тези дни да ви покажа и тазвечерна снимка.
Георги Цветанов
1296515943622236.png t0m3kk
Демотивирай ме си е цифра голям сайт... И кат' видя някоя подобна картинка и направо лягам от смях :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@Ourz повярвай ми - това, че не можеш да направиш нещо с jQuery не значи, че jQuery-то е виновно :)
Цветан Величков
CECOOO
@Method-X е какво съм ти направил бе еАХеАХехахеАхеа
bekyarov
на 19-ти за първи път ще напусна скъпата ми родина
Our
Ourz
Скапания ютуб - за да направите еди кви си настройки в канала натиснете ТУК ... и линка води до "Моля, позлвайте новите вградени настройки"...където го няма тва
DMedia
@alex95 ако искаш може да пусна сървъра и да се опитаме да направим дисплей? Ще напълня по два малки сандъка с жици и светки.
Божидар Божев
crimsonsoul
За Пловдивчани, не ползвайте двата банкомата на Военна болница и.е - ПИБ / ОББ "лапат" направо с картата :D
Our
Ourz
Оф днеска цял ден нищо не направих ... много съм мързелив.
M.K.
engise
@podmatrix, здравей колега как си направи favicon-те да ти изглеждат като на VS-то ? Защото аз направих всичко, но тея иконки не ги намирам :/
http://giannisgx89.deviantart.com/art/Snow-Leopard-for-Win7-Beta2-163...ents
emoss
emoss
@CECOOO Мне, напиши в Скайп в Избиране +955 да видиш какво знаме ще ти се появи...
strobisto
Starter 200студийна светкавица Базов студиен моноблок от ново поколение. Отличен избор за напреднали фотолюбители и за оборудване на професионално фотостудиo
http://www.strobisto.com/shop?page=shop.product_details&flypage=flypa...id=3
Страница: 346 347 348 349 350

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата