t0m3kk
Направо нямам думи, не знам какво да кажа просто...
coolpuppy
Да, напълно готови сме... дано успея тези дни да ви покажа и тазвечерна снимка.
CECOOO
@Method-X е какво съм ти направил бе еАХеАХехахеАхеа
bekyarov
на 19-ти за първи път ще напусна скъпата ми родина
Ourz
Скапания ютуб - за да направите еди кви си настройки в канала натиснете ТУК ... и линка води до "Моля, позлвайте новите вградени настройки"...където го няма тва
Ourz
Оф днеска цял ден нищо не направих ... много съм мързелив.
strobisto
Starter 200студийна светкавица Базов студиен моноблок от ново поколение. Отличен избор за напреднали фотолюбители и за оборудване на професионално фотостудиo
http://www.strobisto.com/shop?page=shop.product_details&flypage=flypa...id=3