simsy
В потока на какъв принцип излизат постовете? Щото или много ми се спи, или не са само в хронологичен ред?
h4ckY
@Method-X пич проблем, добавянето на apps работи ли ?
pesho
Абе ние (заедно с Blogtronix) сме направили баси якия софтуер. Не съм го гледал от половин година и сега като го ползвам... Много е яко!
joronedelchev
Интеграцията с туитър какво означава - че каквото напиша там, излиза тук, или каквото напиша тук, излиза и там?
Еми



Много близки приятели го пуснаха...
Ниски цени, доставка до домовете.. перфектно 
Feb 04 2011, 11:55Значи по-често ще се напивам xD
Feb 04 2011, 11:56След като направиш една поръчка от сайта ми пиши и ще ти измисля някакво намаление :d
Feb 04 2011, 12:10Ами ако някой реши да си поръчва по 1 бира всеки ден по няколко пъти, няма ли да е проблем за доставчика? Смисъл, доста разкарване ще е.
Feb 04 2011, 12:12Еми това е един риск, но предполагам, че след втория път ще искат някаква такса за доставка
Feb 04 2011, 12:20