Търсене на постове: #НАП

rups
Олееее, егати смешното подобрение - "3602 статус(а)".. все едно е мн трудно да се направи да показва "1 статус" или "8384 статуса".. ужас!
Наси
nveselinov
@Method-X Не нямам нищо напротив теб и не говоря за теб. Имах на предвид нещо като основен елент нещо да променят. Иначе ти от екипа ли си?
Наси
nveselinov
@Method-X Как го направи този банер на профила ти?
Яница
_Rainbow_
@LoveCappuchino напраууууу шсъ побъркам :D к'во ме боли мене като комшиите са си легнали още в 8 часа.they will listen to my shit! :D
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@Method-X е, не ме дръж в напрежение де. Пък и предполагам,че не само аз се вълнувам ;)
Цветан Величков
CECOOO
@sown странно.. ама ми напомня и за друга държава това
Георги Цветанов
t0m3kk
Готов съм с всичките задачи, но все още няма да ги изпращам... Ще изчакам малко, пък туко-виж съм решил да оправя напълно отварянето на csv-то с php :)
Белкин
ReXTaN
Днес напреднах доста, надявам се утре да завърша началната страница :)
Мим
PennyLane
Иии.. посвещавам този пост на @Chocolate, която от доста време ми мрънка да си направя! Happy, hun?
SkyLand
Време е да напиша нещо в блога. Отдавна не съм поствал каквото и да било.
Нона
Nona
@Anellya Нда, като препрочетох видях, че не съм го написала като хората, д'ох... смисъл, надявам се да са свестни и останалите от семейството му. :д
Нона
Nona
@Anellya Хахаха, мили, мили... колко да са мили. ^^ Но е време да направим "следващата стъпка" явно. :р
Яница
_Rainbow_
ще трябва да напускам people,брат ми се прибра от Велико Търново и е напълно готов да превземе тукашната крепост-компютъра :D
В. Сотиров
sown
Майка ми е "Волтрон"! Направила за един ден руло стефани, пиле с орис, два вида супи, тиквеник и взела 4л. бира и това само за мен и татко...Yeah! :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@alex95 напротив знаеш си точно к'фо ста'а :D и си пишеш код-О :D
Страница: 349 350 351 352 353

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата