rups
Олееее, егати смешното подобрение - "3602 статус(а)".. все едно е мн трудно да се направи да показва "1 статус" или "8384 статуса".. ужас!
nveselinov
@Method-X Не нямам нищо напротив теб и не говоря за теб. Имах на предвид нещо като основен елент нещо да променят. Иначе ти от екипа ли си?
nveselinov
@Method-X Как го направи този банер на профила ти?
SkyLand
Време е да напиша нещо в блога. Отдавна не съм поствал каквото и да било.