Търсене на постове: #НАП

Съни
FromTheInside
@blacksnoopy вързан за компа ли ще седиш? според мен е време да направиш едно посещение на работа :D
Мария
kimmie
искам да се откажа,да напусна, да избяхам...понее за мъничко...
bekyarov
@sown всеки ден виждам напушени "смърфове" ;D
Симона
simsy
Довърших си презентацията, ходих до магазина, направих си вечеря и сега пека мъфини. Продуктивна вечер хаха
В. Сотиров
1296070278830810.jpg sown
Някой виждал ли е напушени Смърфове?
-=*****=-
mitternacht
@FromTheInside ...защото си казваш-ау колко тъп и скучен и безсмислен предмет и какви скучни и напълно изсмукани от пръстите неща сме писали. Няма пък да уча!:D
mudisoft
браво, тоя семестър трябва да напиша 21 хиляди думи по два предмета. fml.
Яница
_Rainbow_
ооо ново парти на 19ти ^^ никакво напиване преди това,че да не се повтарят случките от предното.. :D
-=*****=-
mitternacht
Все някога :) би ли го направила? @disappointed
Симона
simsy
Скука! Най-после седнах да си направя презентацията за изпита утре...
zabavno7
Животните в гората направили тоалетна. Влиза Зайо и чука на вратата. О http://bit.ly/ebBCtB
Еми Окснитси
dandelion
Сега и французойка ме направиха :)
Еми Окснитси
dandelion
Направиха ми комплимент на новата фризура... класическа френска визия съм имала :) Досега съм била от Португалия, Испания, Турция, Мароко, Египет, Шотландия...
zabavno7
Решил заека да направи тоалетна в гората за да не се замърсявала приро http://bit.ly/hxPGgU
-=*****=-
mitternacht
скайп? фейсбуук? обещавам, че ще се държа напълно прилично :) @Millita
Страница: 351 352 353 354 355

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата