Anellya
Препечени филийки с масло, шарена сол и чай! Как да не ти напомни за детските години? (въздиш)
BlueDragon
Добро утро на всички, преди малко се прибирам от тренировка и направо съм скапан, та сега мисля да релаксирам, че не съм си лягал, снощи и дискотека направихме.
Anellya
Добро утро Свят!!! Днес ще трябва да седна и най-накрая да напиша нещата, които трябва така че готвоте се за много мъдри мисли от моя страна!
mitternacht
Искам да творя арт. Много арт. Напоследък съм в арт настроение. Ъхъ. Направо извира от мен, като пушек от исландски вулкан.
joronedelchev
Quora e жесток сайт, кой ли ще направи ефективен български аналог?
http://www.quora.com/?rpl=1
blacksnoopy
Много добра Left 2 Dead 2 игра направихме. Като Smoker 4 пъти x20+, единия беше x29
sandprince
почти го бях направил и го преебах....... >X