BlueDragon
Айде едно поздравче за всички с "Rick Astley - Never Gonna Give You Up" жалко, че пича ни напусна...
t0m3kk
Едно време хората тук споделяха всичко - готини неща, к'фо ще ядът, к'фа крива усмивка имат или как са се напили, а сега само се оплакват! По-зле от хейтене...
SkyLand
Денят ми започна натоварена. Още сутринта направих една здрава тренировка във фитнеса. Сега съм изтощен и мисля да поспя.
pacopetkov
Слави е научил думата "пегел" и доста често я употребява напоследък!