eMkyyy
Май ще последвам примера на SaTaSi и аз ще направя една преинсталация с началото на новата година да знам че ми е чиста машинката даже и прахът ще и забърша.
sown
Води до отпускане на напрежението.
Chocolate
Чудя се дали да направя чистка в скайпа, като махна абонатите, с които не си пиша...
Chocolate
Напоследък имам толкова много хора на линия в скайп и почти никой, за когото съм сигурна, че искам да си пиша или той иска. И затова спамя из социалните мрежи.
Ourz
Напълни се догоре с акаунти на разни сайтове, които не пишат нищо друго освен линкове към новите си статии и услуги ...
sandprince
ГРРРР, не мога да открия и сваля една тема от themeforest и направо се влудявам... :{
Ethernet
Аха ето ме отново, след кратка почивка реших да се завърна. Новини: Купих си Team Fortress 2 през Steam и направо съм се размазал от игра!