Търсене на постове: #НАП

Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Мен ме изолираха и не ми дават да помогна с нищо. Казаха ми ходи се конти ! :) И това беше. Ми и това ще направя :) Айде отивам се кифля :)
Юлиян
yuliyan
@ReXTaN, Phenom X4, ама германеца се направи на интересен - не носел до България... сега ще търся от друг да го поръчам :/
Alex Moran ™
eMkyyy
Май ще последвам примера на SaTaSi и аз ще направя една преинсталация с началото на новата година да знам че ми е чиста машинката даже и прахът ще и забърша.
Иван Савков
sandprince
@Anellya няма да забравя. За теб ще направя всичко
В. Сотиров
1293738453297844.jpg sown
Води до отпускане на напрежението.
chocky / krisy
Chocolate
Чудя се дали да направя чистка в скайпа, като махна абонатите, с които не си пиша...
chocky / krisy
Chocolate
Напоследък имам толкова много хора на линия в скайп и почти никой, за когото съм сигурна, че искам да си пиша или той иска. И затова спамя из социалните мрежи.
Our
Ourz
Напълни се догоре с акаунти на разни сайтове, които не пишат нищо друго освен линкове към новите си статии и услуги ...
Иван Савков
sandprince
ГРРРР, не мога да открия и сваля една тема от themeforest и направо се влудявам... :{
Нико Митов
Ethernet
Аха ето ме отново, след кратка почивка реших да се завърна. Новини: Купих си Team Fortress 2 през Steam и направо съм се размазал от игра!
Наси
nveselinov
Просто нестава няма какво повече да напирам.... Хубаво си го преинсталирах компютърчето, повече изобщо няма го карам за нещо, което нестава. :) Здраве да е ;)
Петьо Пенев
_PKP_
@emoss Иконките ги направи с оригиналните си цветове, а текста да е бял. Просто давам савет :)
Петьо Пенев
_PKP_
@edno23 Знам чеимате мобилна версия, но защо не направите някакъв софт за телефони?
Анелия
Anellya
@p0lincet0 Звучи ми като напиване с преспиване! Нищо.. аз търся съмишленици, заповядай!
Страница: 369 370 371 372 373

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата