Kpb4MoHaBT
Вуйна ми има лицекнига а е близо 60-те... Ся остава целия род да си направи...
viktorkoichew
охх колко много имам да уча сега като се замислих... Хубаво поне, че съм решен да го направя : )
EmptyStreet
Оффф, как може да се оставя да ми напълнят главата с глупости?!
blacksnoopy
От Алфа форума: "Га съ кача на Аудито,геврека го навивам кът на мотокар,а в завоите,върта волана па то оди направо.Не ме кефи тоя филм."
kypidoncheto
Искам тази вечер да е най-прекрасната. Всъщност, кой как си го направи, но ние ще си го направим мармаладено ^^
gogata2427
гогго си мисли да напише леко лигав,но пък сладък смс на рени. както одеве й написа,а пък тя се зарадва.
_PKP_
@aleksoft и какво точно да хо правя тоз тект аз лично много по-хубав мога да направя
podmatrix
Ииии сегаа, само за вас, специален колесен подарък - БОЛЕСТ! НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО!
joronedelchev
Нахалството е болест, при която пациентите не осъзнават, че боледуват от каквото и да било. Напоследък - все по-разпространена.
EmptyStreet
Отново ли ще се окажат напразни надежди?