Търсене на постове: #НАП

-=*****=-
mitternacht
@t0m3kk така бива. Защото дори съвсем малък наклон да има, а не напълно вертикално нагоре, то може да убие човек. Затова- газовите пищови :)
-=*****=-
mitternacht
@t0m3kk точно, че са бойни патрони а най-гадното което може да направи някой е да стреля с такива :) Затова има много нещастни случаи по това време...
В. Сотиров
sown
О-божке мой. Деньо и песен направил :D
Цветан Величков
1293058440963603.jpg CECOOO
@aleksoft на тази единствено съм направил линиите да светят по-силно за по-приятен ефект
LiliyaDianova
права си, така ще е най-добре, иначе щях да направя нещо лошо :D а иначе колко абонати имаш онлайн? броят ли се на пръстите на поне едната ти ръка? :D @hurmaqny
hurmaqny
@LiliyaDianova @Snik4er само стойте и гледайте как и фб ще бъгне под напора на всичките тези нови страници, безсмислени статуси etc. :D
-=*****=-
mitternacht
@Method-X тогава биха имали повече посещения.Или направо ако намерят по-готин и интересен НОВ клип, тогава пък биха могли да са първите качили го :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@CarreraGT с венчавка или не - само хубави моменти за напред :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@CarreraGT едно голямо "БРАВО!" и пожелания за много приятни моменти с този човек за напред :)
zabavno7
Две бълхи се напили и едната казала: - Пеша ли ще се върнем или ще си http://bit.ly/fcXBah
SkyLand
Започвам да пиша книга. Написах първите 1200 думи. За днес, токова. :)
rups
Смотаняци такива, няма да ви хване мускулна треска ако пишете, че песните са live, напразно само теглих грргргргргргр
SkyLand
Направих си нови снимки, които ще сложа в профила си във фейса като го активирам.
Собственик- списание за хората, имотите и проблемите
Sobstvenik
Данъчния хеликоптер стовари 10000 нови имота в НАП | Собственик
http://www.sobstvenik.com/?p=1429
Страница: 372 373 374 375 376

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата