eMkyyy
Дайте идея за коледни подаръци за родители.
hurmaqny
Напишете "За Коледа искам" на телефона си и тапвайте средния или най-добрия съджесчън на клавиатурата докато се получи изречение:
dandelion
Най-random въпрос по телефона днес: "Знам, че е празник днес, но може ли да ми върнеш сателита, че ще ми трябва за утре"
eMkyyy
Отново Българските авиолиний ме изумиха. За всички дати които ще съм в България ( 17 дни ) няма полети София - Бургас . Направо се излагат...
bgdn
Снощния технически проблем с метрото можеха да го опишат с Влакове за Младост няма, но за Надежда винаги ще има
Bobdweller
Някoй ползва ли Capture cloud service-a на Telenor? Имам 100GB от негo и просто се чудя дали е надеждно.
eddy
Не мога да разбера необходимостта да си качиш подобна снимка. Е, целият фб вече знае какво ще има тази вечер.
blacksnoopy
Коя ви кефи повече? За подарък на девойка, важен е външния вид / дизайн, качествата на продукта не са важни. Аз клоня към квадратната.
http://smartphone.bg/speakers/compare?ids%5B%5D=396&ids%5B%5D=387
eMkyyy
Гледах Fantastic Beasts . Готин филм , добра игра на актьорите , но малкo ме разочарова факта ,че нямаше дракон и филма беше сниман на 5 улици общо взето...
mitternacht
Тая песен ми е забита цял ден в главата и няма измъкване :/ (Would I lie to you)
alish
Мили хора, някой да познава или да е човек, който се занимава с и има усливията за изработка на ножове.
belushka20
Зарежете президентите.. какво стана с Референдума?
so far, няма проблеми, даже не ме боля след като спря упойката
Dec 15 2016, 09:33О, януари ще ви слагат коронка
Dec 15 2016, 13:05по скоро март, ама да
Dec 15 2016, 14:25Ще ми* слагат. Моя грешка
Dec 15 2016, 15:16ясно
Dec 15 2016, 15:39