bgdn
гледах последния час на Inception... сега ще трябва да видя и началото за да разбера какво изобщо съм гледал.
mitternacht
Едно време..... когато интернетът беше през модем.. нямаше такова удобно слушане на музика :/ Сега можем да слушаме всичката музика с перфектно качество. Кеф!
notexist
Днес цял ден съм в офиса, прибрах се сега да хапна и очаквам всеки момент да ме вземат обратно да бачкам. Мрън.
eMkyyy
Направихте ли плановете за нова година?
Bobdweller
Осъзнаваш, че остаряваш, когато нямаш представа как се борави със Snapchat. o.O
Bobdweller
Не мога да повярвам колко лимитиран е search-a в Win 10... трябваше да си сваля отделна програма, за да мога да намеря конкретни файлове. Wow, Microsoft.
Само 3 няма да стигнат за цял филм...
Поне 5 и сок от портокал .
Nov 11 2016, 18:39аз съм фен на класическия, ама и тоя не е зле
Nov 11 2016, 18:46Тъй и не ми хареса класическият..... :/ Предпочитам Лейс или Чио чипс (тези не съм ял)
Nov 11 2016, 19:02Аз само класическия пробвах, но ми хареса. А иначе любимо чипсче ми е лейс, на фурна, черен пипер
Nov 13 2016, 07:18