mitternacht
Преди години бях отишъл на гости на момиче, в квартирата. Чак преди малко зацепих какво е намеквала с това, че съквартирантът и е извън града и няма да си дойде
bgdn
Meanwhile in Varna... няма фотошоп!
eddy
мдам, да си избелиш зъбите и да те заболи гърлото, сега чай със сламка, няма начин ;/
tedo92
Снощният концерт: Mastodon, Clutch и Corrosion of Conformity. Нямам глас (буквално), нито думи да опиша колко добро беше!
mitternacht
Работата ако не друго ме превърна в човек с някоя и друга стотинка в джоба... и в човек - доста циничен.
eddy
какъв е смисълът сам да си правиш супер натоварен график и после да мрънкаш... дразнещо е
SaTaSi
Омръзна ми от несериозни хора. Тези с дивана бяха дали срок от 45дни. Още никаква информация няма и тя ми вика ми ще се забави. Парти без диван ще правим май.
dandelion
тази седмица нямам оценки, крайния ми срок е след 2 часа и ми се спи.. май ще игнорирам ситуацията и няма да напиша 2000 думи есе.
schizophrenia
багаж се реди или четири часа преди полет, или не се реди изобщо
За късмет на животинчето има 2-ма почти сигурно осиновители. Мога да спя спокойно
И мъжа ми също, че няма да взимаме 2-ро куче 
Nov 11 2015, 16:48