mitternacht
Като се замисля, заглавието на песента на Веско Маринов "Няма да ти дам да остарееш" звучи много заплашително...
hurmaqny
Вкъщи няма топла вода, на работа няма ток. Идва краят на света. Woohoo!
belushka20
Хора имам един много сериозен въпрос към всички които работят извън България. Ние с мъжа ми искаме да напускаме БГ да работим другаде и ми трябва малко инфо.
eMkyyy
Диря си компания за Costa Rica другия месец. Някой да е навит?
eMkyyy
Как да не обичаш момента в който си искарал всички всевъзможни кабели и точно този който ти трябва го няма...
nemesys
ааа FB що има емотикони пък 123 няма :?
Bobdweller
Excitement level OVER 9000!!!!!
eMkyyy
Стана 21:00 май е време да почна да пиша малко домашни понеже цял ден от тази дота нямах никакво време.