belushka20
Сънувах говорещ, пържещ се, ходещ рак с две витаещи консерви около него и държеще една хлебарка срещу мен, която е захапала друга буболечка.
mitternacht
Не разбирам много, но доколкото гледам примерно Булсатком има оптичен интернет в България, пък и няма да са само те. Ама скоростите пак са до 100мегабита. Кога
dandelion
Пример за някои от нещата които приемаме за даденост в Еропа. Тук ни четат фейсбука..
http://www.aljazeera.com/news/2015/07/australian-woman-deported-uae-f...html
dandelion
Искам да закупя външен хард диск, 1тб в Русе или за доставка в Русе. Кои са онлайн магазини за това? Намирам само технополис
Ducky
"Малките неща радват, но и развалят всичко"- разсъждение относно това, че нямаше захар в кафето.
dandelion
Един-два пъти в годината ще осъзная, че нямам нито един истински приятел и ще ми докривее. Старая се днес да не е един от тези дни...
eMkyyy
Имам си всичко... хубав живот ... пари... коли ... но без любов го чувствам си празен и всичко това няма значение...
sickornot
Нова среща на едно23 - тая събота, 20:00 пред СУ. Бъдете по-сериозни ПЛС :Д
ReXTaN
Петър и Борис продължават да въртят педалите с пълна сила! #dunavultra
http://dunavultra.com/?page_id=599
Реално бил станал такъв, защото баба ми го забравила преди 10 години да се пържи явно в нещо термоядрено.
Jul 18 2015, 10:23ооо... сънувала си Bikini Bottom и Mr Carb!
Jul 18 2015, 11:15Нямам грам идея какво по дяволите беше, ама беше идиотско.
Jul 18 2015, 11:31готЕното е, че ако ти кефне можеш да нарисуваш какво си сънувала
Jul 18 2015, 12:22