Ducky
Чувствам се емоционално натоварена от проблемите на другите, аз нямам против да слушам ама понякога нещата излизат извън граници и не ме оставят да спя.
aviatrix
хорица, да се съберем на 11-ти (събота) към 20:00 в София?
dandelion
Не мога да карам Рамадан! Умирам от жажда! Как го правят хората това по месец всяка година.. А сега в офиса всички го спазват, та трябва от уважение и аз.
честит ти годеж
И пръстен-изненада 
Jul 06 2015, 11:51прекрасен е <3
Jul 06 2015, 12:58Аз знаех нали че ще се сгодявам ама много ми е идвало на акъла че пък ще се сети за пръстен
Потаен, потаен 
Jul 06 2015, 14:46То ако няма пръстен, годеж ли е изобщо, питам аз?!
Jul 06 2015, 15:23 през mobiЕ аз мислех само формалната част със идването на тяхното семейство да си ме иска от нашето и такива работи
Много знам аз, за сефте се сгодявам 
Jul 06 2015, 15:27