belushka20
Някой знае ли дали Lenovo A6000 се продава с 2 сим карти в мтел?
dilana
Хубаво ще е жена ти да знае как да пусне пералнята, а не да ти праща снимка на копчетата и да те пита :Д
dilana
Защото няма ли жени - няма мир, няма радост, брат.
notexist
Официално подписах. За колко време зависи от работата, която върша. Дано няма много грешки ;д
dilana
От къде идват тези 15GB Photos?
bgdn
Направо съм терминатор в двора... днес успях да строша права лопата при прекопаване.
mitternacht
Магистрала в Холандия. Деееъм найс!
_e7
какво ще стане с България ако джихадистите успеят да минат през Турция?
dandelion
Ако някой направи портал за недвижими имоти из България като www.funda.nl ще направи доста добри пари!
казаха ми че го нямат със 2 сим :/
Jun 10 2015, 14:31@blacksnoopy ще ти направи оферта, която не можеш да откажеш

Jun 10 2015, 14:32@mitternacht При телефоните отстъпките са малки, иначе ние работим с UniCredit и TBI
Jun 10 2015, 15:131gb ram ... не си заслужава.
Jun 10 2015, 23:26Нямам пари за повече рам. Взех хтц дезайър 620г
Jun 10 2015, 23:45