sickornot
май трудно ще се намери място за нощувка в Бургас по време на феста юни месец ....
belushka20
Пък свекървата ме облече за бала на племенника.. Трябва да й купя нещичко в знак на благодарност -> HELP.
dandelion
Ах...6 седмици чакам някой да ми се обади за работа и точно когато ще ме няма за 1седмица (бала на брат ми) имам наредени 3 интервюта.
dilana
Няма нищо по-добро от хип-хопа, дето хлопа в главата ми всеки ден.
eMkyyy
Fast and Furious 7 ...много силен край! Хареса ми !
_e7
на колко години сте и защо не сте майка/баща все още
sickornot
на мен ми съвпадна с това на белушка...хаха
dandelion
Бях на интервю за работа в една от топ компаниите в Дубай... почти ме изритаха заради татуйровката. о_0
Ducky
Казват ми да си подредя приоритетите, защото предпочитам вместо да изляза да се напия утре, да отида на театър и да се запозная със сценографката и режисьора.
bgdn
Видео от презентацията ми на SEO Conf'2015 - Ускоряване на World Wide Wait
Не е въпроса в претенциите, а в това да ми върши работа както трябва. Батърито ми е малко мъничко вече
И да работи по-бързо сакам. That's it 
May 28 2015, 15:39Изключено е да си взема телефон без интернет оти ми требе за работа
May 28 2015, 15:39Взимай Galaxy S6. Страшна машина се оказа.
May 28 2015, 16:59Взимай Galaxy S7. Невиждан перформънс предлага.
May 28 2015, 18:57Lenovo P70 > ей тва е машината
Ама чакам да му спадне цената малко
Ако не го изкупят хаха
May 29 2015, 13:14