Manuel
Globul най-накрая ги глобиха за глупавата им игра ... аман от измамници вече..
voic4e
Аман от кифли! Дали една дама в друг сайт ще се окаже мислеща с главата си и ще предпочете да празнува с мен? Макар че изобщо не се познаваме
Sham
Ще забрана коментарите в блога сивече,аман от неразбрани хора.
YanaMitseva
f**k! един трамвай минал на червено и се пробвал да отнесе мъжа ми! добре че мъж ми карал по-внимателно заради времето и му се разминало... аман от идиоти беее!
georgimateev
с тия нуубове тука, дето ме питат за глупости по цял ден, вместо да помислят, ме хващат лудите вече. Аман от мързели в главата
nickname778
Уффф ама как се дразня на някой хора .... не могат ли да разберат че в тоя живот безплатен обяд няма.... аман от дребни тарикати !!!
Sham
Аман от видео файлове.Успях да намаля двете части на предаването до 600 мб и пак няма да мога да кача никъде...
eyankulov
аман от неблагодарни копелета.