Hamaelleon
аман от критикари, всеки знае само да плюе и да поучава; смешно, пародийно, не знам какво си, ами дайте да видя вие какво сте направили; само приказки.........
lyust
Аман от приказки за имоти...
amigo
Уеее днес спечелих топка uhlsport от томболата в морската.И то беше последната награда изтеглиха 2 билета нямаше ги хората и след тва аз таман го горях билета
nasko
Офф...аман от неорентирани тинеийджъри...
kregma
Всеки край бил ново начало .... "аман" от философи:> !
CarreraGT
Откакто Бербатов е в Манчестър, всички наши коментатори си играят на "кои дечица на искат да подават на нашето". Аман, стига с това теле под вола!