svil4ok
Лято, моренцесъс саундтрак и Джем сме на лафче мезенце и по питиенце сутрин с кафенце денем бичим бирите... ей искам на море !!!
svil4ok
Отворих си биричката, отворих един чипс и цъкам покер.
Dr1nata
Как ми се дояде цаца с биричка, малиии
sentinel
...след тежката работна седмица, така добре ми дойде тая биричка (тези 4 бирички) с Комшията (@Dr1nata)... Сега съм готов за тежкия работен уикенд...
Dr1nata
Ако тея от заведението под нас не спрат да викат, ще сляза да изпия 1-2 бири с тях!
Dr1nata
Голяма грашка направих... взех си само 1 биричка за афтър в къщи
eMkyyy
Готвя се за бурна вечер.с татко от сега почваме бирите (wasntme) !
sandprince
@JoKs οсвен аκο не съм 5 бири и шише вοдκа или уисκи ;]
joronedelchev
@JoKs FHM за мъжките списания е това, което е Stella Artois за бирите - не е перфектно, но по-добро няма!