Търсене на постове: #бири

Denis Zhekov
Snooby
...С биричка в ръка на шезлонг ^^
Радослав
Soul4o
гр, неска ходихме да пийнем по биричка, че последните часове не бяха интересни. И после спах до 6... пф, ся не ми се спи...
Анелия Иванова
guuChan
@lpetrov и докато съм се сетила, нашите бири превтасаха. То работа, даскало, оправдания...И все пак дай да пием по една преди сесията, че моята ще е тежка
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Изядох си китайското сега се оправям да отида да си платя нета и да свърша още 2-3 неща и после ще пия биричка с приятелките ми и накрая ще съм вкъщи релах :)
Радослав
Soul4o
оха, от колко време не бях пил бирица пред компа :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Биричка, fool for your lovin' и си висим пред чатчето :)
Йордан Яламов
Yalamov
Пия студена биричка- лечител за жегата и разцъквам интерфейси... кеф...
Леприкон
ZzZaPyr
Излизам на бири с @lpetrov, @freak Владо от initlab и още един пич ;D
Леприкон
ZzZaPyr
@Snooby то за лаба има доста време, с Петров по биричка ще пийнем само ;D
Радослав
Soul4o
а, да. И биричка.
Йордан
Qlamoff
@blacksnoopy Цяло агне се пече... кюфтета, кебапчета... шопска салата, други салати едно друго. Бири, ракийца, уиски, водка... кола даже :D
KOx2
@schizophrenia представям си :D на нас са ни взимали само бирите и фастъците ...
Йордан Яламов
Yalamov
Ооо бирите дойдоха много тая вечер :) Айде по още една да ги закръглим и да лягам :)
Марио
nofearinc
празнува РД-то на Даката с бирички и приятна компания
Йордан Яламов
Yalamov
@sertys Мм как си хаптах кибапчета 2 и 1 кюфте, с картофки :) И биричка и работата е на 6 ;D :)
Страница: 36 37 38 39 40

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата