Ducky
Ей, какво става, хора? Как са нещата при вас? Какво хубаво ви се случва? (:
alish
Моята сутрин до момента - Шостакович и йога. При вас как върви?
mitternacht
Момчета, доставя ли ви лично на вас удоволствие, да давате орални ласки (бахти тъпия евфемизъм) на момичето? (освен удоволствието, че задоволявате нея)
Bobdweller
Този тип обувки според вас прекалено спортни ли биха били за официална вечеря, където дрес кода е костюм? :/
belushka20
Тъкмо тръгваме да го снимаме и онова пери пери ръце и накрая "ном" - палеца. Сестрата каза,че е добре щом не ни е показало среден пръст. (позабременях малко ас)
nemesys
Ето от къде са откраднали идеята загорка.
cloxy
Васил Тошков на OAConf 2016
bgdn
Някой от вас пробвал ли е това? Може да се играят LAN игри по интернет също като Hamachi
http://www.tunngle.net/en
notexist
Ми е те така и аз. Скучая като вас.
eMkyyy
Абе според вас струва ли си да се купува вече кола 2001ва година? Старичка ми се струва ама пък офертата е много изгодна.
Heya!
Нищо интересно, циклиме си тука една бройка хора и си споделяме от време на време каквото ни скимне.
При теб как са нещата?
Feb 25 2017, 17:11Супер! Ми, всичко е страхотно, случайно видях @SaTaSi преди няколко дена и се присетих за сайтчето, пък да ви видя всички как сте, що сте
Feb 25 2017, 21:29Хаха @Ducky чудех се дали ще се сетиш за едното и да дали ще пишеш
Аз лично съм добре, започвам нова работа, чакам хубавото време да си гледам градинката....
Feb 27 2017, 11:36Естествено, че се сетих, много се зарадвах като те видях!
Като ти разцъфти градинката, снимай я, много ще се радвам да я видя!
Feb 28 2017, 10:03