tsonchev
Какви времена станаха - човек убива човек - може да му се даде втори шанс. Човек убива куче - Публична бавна и мъчителна смърт, без право на обжалване.
ptodorovbg
Забравете хората, които забравиха за вас! : ))
mitternacht
Кой е най-старият работещ във вас мобилен телефон? (Една нокия 6151 от 2006 година днес заслужено отиде в пенсия)
dandelion
Споделете нещо, което бихте искали другите да знаят за вас (може да е черта на характера, материално притежание, нещо от външността ви)
dandelion
Случва ли ви се и на вас, да получите съобщение, че някой ви е приел поканата в LinkedIn а вие да сте сигурни, че никога не сте му изпращали покана?
mitternacht
Какво ви прави секси? Какво харесва другият пол във вас?
aftercollabz
жив съм аз, жив съм... ако някой ме помни.
SaTaSi
Инструктора ми е невероятна шматка. Днес има няма изпит утре има. Само ни разкара до ДАЙ рано сутринта за да ни черпи по едно кафе. Последно утре сме на изпит .
aviatrix
ииии 1 седмица болничен ...
Хаха, реално не се считам за някакъв екстремен природозащитник или любимител на животните, но смятам, че ги оценявам достатъчно просто.Всеки трябва малко или мн
Feb 22 2015, 21:23"Еми, сори, братле, ама животните са повече хора от нас, така че... В интерес на истината не мисля, че човек убил друг човек заслужава втори шанс също." != "не се считам за някакъв екстремен природозащитник или любимител на животните"
Feb 22 2015, 22:02Добре де, падам си леко мизантроп, сори. Това не означава че ненавиждам изкуството и всичките ни други позитиви като създания.
Feb 22 2015, 22:08Но от това което съм виждал, животните определено ми се струват по-добри от нас.
Feb 22 2015, 22:08Мисля, че една нация, държава, общество трябва да обръща повече внимание на изкуството, когато вече няма други по-важни проблеми.
Feb 22 2015, 22:13