aviatrix
бахти странния бъг , файл ъплоуд с javascript под опера бачка а под хром не о.О като не се дъни джаваскрипта хм
alex95
<3 WEP и васко. Мерси васко, който и да си
bgdn
Абе напоследък всички са се обзавели с iPhone...
yuliyan
Bulsat - централен проблем >.<
spaceman90
Толкова неща съм пропуснал да споделя с Вас в последните няколко седмици,че няма да се съберат в един пост.Решението е едно-отново започвам със спама!!!Da Jivee
mitternacht
Их мьохте цу гешпенден майне лайфе тайме лийбен ду!