joronedelchev
Не знам за вас, на мен таймлайна на Фейсбук ми харесва.
dandelion
И днес както и през последните 4 години няма с кого да празнувам студентския празник.. каква студентка съм баси?!
LoveCappuchino
РАТАТААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААааааааааа на вас ви е лошооооооооооооооооооооооуууууууу рататааааааааа
kitaiski
Китайски стоки на екстремно ниски цени. Заповядайте в широкия каталог от китайски стоки и изберете подаръци за всички във вашето семейство, защо не и за вас. Ед
http://kitaiskistoki.com/
spaceman90
Сега я чух по youtube и разбира се,ще я споделя с вас.
coolpuppy
Сега я чух по the voice и разбира се, ще я споделя и с вас.
patblansh
Търсим фрийлансър за една задачка по Perl, ако някой от вас е цар на Perl и има свободно време или познава такъв, нека пише.
hurmaqny
Ама на вас май наистина ви доставя някакво перверзно удоволствие да ме будите всеки път щом затворя очи.
Atian
Времето е в нас и ние сме във времето. — Васил Иванов Кунчев - Левски до Панайот Хитов
т'ва у вас ли е?
Dec 16 2011, 18:15Ще ми се
Dec 17 2011, 17:13