БЕЛ - 4.41, Англ. 4.32 You?
БЕЛ - 5.13, Анг - 4,72 ..аз съм идеален, тъй като няма да ги използвам.Ти какво ще кандидастваш ?
Филология, английска на първо място, пък ако не стане дано нещо друго ме приемат..
Успех ти пожелавам ^_^
Благодарско.
а кой написа в ФБ "Една усмивка може да направи денят наистина страхотен! Прекрасен ден, усмихвайте се и се радвайте на хубавото слънце "
ма френд, кефиш са на слънцето
цончев, това не значи, че не вярвам в този принцип. просто супер много се ядосах за университета.
недей да се ядосваш, така се принизяваш интелектуално до институцията в България, наречена университет