mudisoft
доволен съм, че microsoft взеха скайп. дано се пооправи в близките години
sown
Не зная как е времето при вас, но при нас е като на война! Ясно е, че тази година и зима няма да има... Лятото ще е голямо, но докато то дойде ще почакаме още
hurmaqny
Ега ти, нашите ме зарязаха сама вкъщи за неопределен период от време.
Jorkata444
добро утро добри хорица,така добре се наквасих вчера,че добре че се прибрах цял..
SpOnCh-B
И за последен път Ви питам....Или ще става хора от Вас или ще ловите гората!!!!!!!!!!
viktorkoichew
понякога искам да не познавам никой... всички ме дразнят, всички са жалки, всички имат смотано мислене и не търпят истината. аа защоооо ;@@@
Velida
Празника на Свети Георги. Време, в което всеки празнува име ден на близък или познат чпвек. Изпратете картичка и покажете колко много означават те за вас...
http://greetings.velida.net/index.php?cmd=events&event=68
Sinbg
Ако и двамата с гаджето имате профили във Facebook, следващите редове са точно за вас. Научете няколко прости правила за влюбени в социалната мрежа:
http://sin.bg/pravila-za-dvoiki-vav-facebook
че с Viewra mога ли да контррулирам друг комп?
May 10 2011, 21:50мойш, ба :}
May 10 2011, 21:55малкото ексе може само да приема. пущаш си го у вас и фащаш пътя (:
May 10 2011, 23:59ти така и не влезна в скайп вчера и днеска, исках ти рева, че съм сдухал
May 11 2011, 00:53сори баце, от леглото на Word и обратно съм. щях ти кажа да беше звъннал на тела ама сега видях че нямам батерия
най-вероятно от ден-два 
May 11 2011, 02:29