Ние всяка нощ си играем в тесен кръг сорс - ако някой му се джойнва да пише Не сме кой знае кви професионалисти Някой от вас да играе в iplay случайно ? :
Хари Потър е голям майтап, голяма гавра, човеко! То не беше Pure blood, то не беше "превземане на министерството", то не беше преследване на нечистокръвни
че и регистрацията им, А ДАЖЕ някакви от... магическата версия на SA носеха (!!!!!) червени ленти на ръцете. Сега си представям робите на "лошите" обрисувани
Издавам четвърт от произхода му: Англичанин. Един от вас е познал другата половина (Холандец). Остана само да познаете последната четвъртинка. Насочвам ви:Азия
Е то няма нас, само аз съм! Тъй като не пия и икономично ще ви изляза.
Apr 07 2011, 01:54И кафе ли не пиеш? И сокче...
Apr 07 2011, 01:55Кафе и сокче да. Аз за алкохол говерх.
Apr 07 2011, 01:55Значи ще се разберем някак си
Apr 07 2011, 01:56При всички положения. Това да ни е най-малкия проблем.
Apr 07 2011, 01:57