aviatrix
тоя аваст е най-безполезната антивирусна евър! влизам в компа на братовчед ми и гледам един куп malware .... все още сканира с malwarebytes и има 123 засечени .
_e7
помните ли времето, когато
mitternacht
Мнение за Telus/ Callpoint?
mitternacht
захрани вас иба шанхай кола
Ducky
Интервю с Васил Прасков относно новата му книга. Мислех си, че съм изчела всичко казано за книгата, но това май съм го пропуснала.
http://kulturni-novini.info/news.php?page=news_show&nid=19546&sid=4
_e7
Mного силни думи от студент към полицай. "Сълзите, това съм аз!"
http://goo.gl/zFrJXD
SaTaSi
Ставаме решаваме, че ще спим на вилата, взимаме и кучето и само ние тримата сред природата . Страхотно е
nemesys
въпрос към женската част: какво за вас е сигурност в една връзка ?
Ducky
Почистих къщата, измих прозорците, дезинфекцирах банята, измих и част от входа. Капнала съм, а тепърва трябва да ходя до София да посрещам сестра ми.
@bgdn споко то и за твоя OS има вируси и malware
Oct 31 2014, 17:09@aviatrix аз не се безпокоя от това, ама от 8 години не съм виждал нищо подобно; пък вие си спорите още коя е най-добрата антивирусна...
Oct 31 2014, 17:29бе ти и всички макъджии стоите без антивирусни, и един близък ден така ще ви изтрещи една голяма вълна, че ви е бедна фантазията
Oct 31 2014, 17:30и един мармот викаш...
Oct 31 2014, 17:46trolololo the fappening
Oct 31 2014, 17:47