Търсене на постове: #вас

Мирослав Петров
miro91
Нов видео урок от мен за вас :) Мисля че на доста потребители ще е полезно това. :)
http://videotutorials-bg.com/lessons.php?action=viewcat&id=45&t=576
gloria
Много полезен туул от jabse за изваждане на новини в блок за определена ключова дума от вас http://www.jabse.com/zero/rssblock_setup.php
oXteR
@FeelTheFear при вас колко върви една слимарка ?
Ruslan Trad
Sham
@notexist само ела насам и ще хапваме, таксито от вас до тук...май имаш пари за харчене, а :D в Пловдив също може, като неутрална зона
The Bot
bot23
[bgblogs] Уеб сайтове вдъхновени от природата, вдъхновяващи вас http://tinyurl.com/ldjpl6
The Bot
bot23
[ff123] Уеб сайтове вдъхновени от природата, вдъхновяващи вас http://tinyurl.com/ldjpl6
patblansh
чистачката отново е решила, че тя е шефа на фирмата и ми се кара, че ходя до тоалетна и си мия ръцете..?!?!? "от вас човек не може да се преоблече!"
Denis Zhekov
Snooby
Колко от вас смятат че съм егоцентрично копеленце? Да вдигнат ръка.
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Айде да отправя едно поздравче за баба Пенка, Василка и дядо Кольо от с. Люляково :D (които и да са те)
Denis Zhekov
Snooby
Ще пропия заради вас!
Бахар Мустафа
axeny
Най-кратката единица за време в вселената е нюйоркската секунда. Тя се определя като периода между включването на зеления светофар и клаксона на таксито зад Вас
Апостол Апостолов
ApoApostolov
@favit Момчета, получих писмо от вас и бях трогнат! Първо мислех че имате уникален подход в бълк-мейла, ама сега напълно ме разубедихте в опасението ми! :)
Margarita
SacramentDeath
Доктор: Имам 2 новини за Вас. Първо имате рак. Второ имате и Алцхаймер. Пациента: Пфуу, добре, че поне нямам рак!
Иван Савков
sandprince
@fcolor не съм казал че не са ви на ниво, напротив - на много високо ниво са. станало е някакво объркване. даже скоро смятам да "пазарувам" доста при вас.
Страница: 76 77 78 79 80

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата