Търсене на постове: #вас

шУс!
notexist
не мога да не споделя тази дума и с вас.. Евентуално! хах, става ми любима :Р :D
Ruslan Trad
Sham
Василис Карас е невероятен, убеждавам се винаги.
Милена
momentofpeace
Не мога да не споделя с Вас това култово съчинение на второкласник!
http://www.momentofpeace.net/2009/profesia-programist
Красимир Крумов
1246990155737886.jpg leonartis
Починал е бате Мишо.Помни ли го някой от вас? "Бързи, смели, сръчни".Тъкмо фонтанът на Кьошковете ме върна към детството днес. Другият спомен е Михаил Бъчваров.
Snoopy
blacksnoopy
"В момента няма наличност от избрания от Вас микрофон. Може да Ви бъде доставен по поръчка в рамките на 3-4 седмици." :( :(
НяМам ;(
chalakov2
@NDSV и аз гласувах за вас :P
patblansh
@notexist колко парчета са малките 10? лелел сигурно е голям фън при вас... а ма котката даже мисля име.. :(
НДСВ
NDSV
Коментарите на Милен Велчев и Николай Василев http://is.gd/1obb9 за изборния резултат.http://is.gd/1obc4
Margarita
SacramentDeath
@Sham Много се радвам за вас! На море ли ще ходите?
patblansh
@Emyto на вас може и да ви е тежко, но пък на мен ми е мн забавна тая снимка, пхахах
http://emyto.edno23.com/view/post:269636
Емил Станчев
Emyto
Поздравявам ви с изключително тъжната балада "Няма бира" на Васко Кръпката.
LiveDOTS
livedots
@fcolor Привет,кога ще пускате Cloud платформата,защото смятаме да хостваме сайта си при вас, а ще ни трябва много стабилен сървър. и мислехме да ползваме Cloud
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@Domsdey на мен пък ми го прати Васил Богоев ;)
НДСВ
NDSV
На срещата с фризьори във Варна снощи министър Василев обеща да съсредоточи усилия за премахване на различните общински лицензионни режими.
Ruslan Trad
Sham
слушам радио Дерти, пея за всички вас
Страница: 77 78 79 80 81

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата