Sham
Василис Карас е невероятен, убеждавам се винаги.
momentofpeace
Не мога да не споделя с Вас това култово съчинение на второкласник!
http://www.momentofpeace.net/2009/profesia-programist
leonartis
Починал е бате Мишо.Помни ли го някой от вас? "Бързи, смели, сръчни".Тъкмо фонтанът на Кьошковете ме върна към детството днес. Другият спомен е Михаил Бъчваров.
Emyto
Поздравявам ви с изключително тъжната балада "Няма бира" на Васко Кръпката.
NDSV
На срещата с фризьори във Варна снощи министър Василев обеща да съсредоточи усилия за премахване на различните общински лицензионни режими.
Sham
слушам радио Дерти, пея за всички вас