aviatrix
Неделя - 08.04 ще има мини едно23 среща някъде из София , детайлите се съобщим четвъртък/петък , моля всички които ще идват да ми пишат преди четвъртък!
dandelion
Абе хора, какво става.. нали някой щеше да ми помага да правя сайта за Мис и Мистър Едно23. Имам тема и всичко от миналия път, но нямам време. Навити?
LoveCappuchino
много обичам да съм идиот ;д ^^
notexist
ами добро утро, примерно.
LoveCoffee
Перверзии такива, направете си едно23 фап среща и се кротнете малко. :Д
dandelion
От дума на дума стигнах до идеята да продължа традицията за Мис и Мистър едно23. Желаещи да се включат?
LoveCappuchino
накрая ще се снимам почти по цици специално за порно индустрията тук ! *бъзикам се*
sandprince
браво, трансформирате едно23 в порно сайт.
lemondrop
малко едно23, уърдпрес и цигара, и после едно23 с лекциите по математика. 4 down, 21 to go. :|
Aре, в неделя имам имен ден, имам повод да те почерпя.
Apr 07 2012, 23:09Сивков хитро го е измислил. Среща на цветница
Браво @aviatrix
Apr 07 2012, 23:14е честит имен ден , но пак няма да мога да дойда ... и в нас има имен ден ... ;дд приятно изкарване на всички :*
Apr 08 2012, 19:30F U
Apr 08 2012, 19:45</3
Apr 08 2012, 19:49