leee
Бях забравил за едно23. Какво става, как върви тук?
Chocolate
Днес се сетих да си чуя песните, на които си се разбивах през декември 2010, изби ме на носталгия, сетих се откога не съм се застоявала в едно23... иии да. ;D
belushka20
Въпрос на деня : Какъв е въпроса на деня?
viktorkoichew
Олекнах с 50лв. но тези дни най-после ще се татуирам сам. (sun)
Harabeishio
ДЕНС КУРВИ, БАЩА ВИ Е ПИЯН!!!!!!!!!!!!!!!
Nona
Заклевам се, най-накрая някой да се сети да пише просто, за да пита как съм. ;D
малко повече потребители, но същата скука
Jan 15 2012, 13:14