Anellya
Е как да не обичаш едно23!!!(!!!)
veidar45
Абе вчера едно23 бъгнато ли беше? 'Щото не можех да влизам целия ден...
RadialEx
след 5 часа закъснение на полета, вече съм в България и....точно тогава едно23 ми отказа!...е,няма нищо, по-добре късно отколкото никога!...
gogata2427
нданм.едно23 се прееба.а аз си мислих,че само аз имам проблем.
kypidoncheto
едно23 се прееба супер гномо :с