CECOOO
Искаме повече емотикони в едно23! ! ! ХЕЙТ!
Ourz
Аз пък обратно на всички мисля, че на едно23 ще му дойдат добре малко промени и въобще не мисля, че ще се развали в какъвто и да е аспект ...
ZzZaPyr
От сега надушвам че едно23 ще е говно..
bekyarov
@Method-X аз не съм толкова жаден за ъпдейти, едно23 продължава да ме радва, но ме притеснява това че други спират да влизат
bekyarov
сега като гледам брояча на едно23, последните месеци има голям спад в посещенията :/ дано не го затворят...
Niks
Я! Промени в едно23, яко : ))
sandprince
От сега едно23 почва да мяза на шит. Надушвам го !