sown
Защо не мога да си сложа фейсбук профила в описанието на едно23? Хъм, странно "Грешка Невалиден сайт".
alish
някакво не е здравословно да пиша в едно23 в 9.30 сутринта. "с приятели" ми е пълно само с мен. депресиращо е.
MvPvg
Чудя се защо едно23 не си обновят системата. Новата версия е много добра.
Valcho
Ма'а му стара искам да видя кой е най-младия уеб програмист в едно23! Ще го търся упорито, ей! На т'ва момче/момиче трябва да му се купи бира, дге!
alex95
хм, в кода на sharetronix 1.0.4 има код за изваждането на #хештагове а тук в едно23 няма търсене по хешове
spaceman90
тъкаа....едно23 ми остана единствената соц.мрежа...а и чуруликника,ама рядко
ZzZaPyr
@filmibg пък то даже скоростта е бавна и не мога да гледам филма веднага... Постоянно накъсва за да буферне... И логото ви в едно23 е замазано..