Търсене на постове: #едно23

Георги Цветанов
t0m3kk
Някой беше пускал линк към скрипт, който показва кои от потребителите, които следиш в едно23 те следят.. Ако може някой да даде линк.. помня, че беше на bustter
Георги Динков
gogata2427
'неска нещо ми правеше номера туй едно23,не искаше да вър'и по едно време..
В. Сотиров
sown
Едно23.. ракията - шибниииии ^^
Маруш "Луци" Денчев
antubis
хахаха, по идея на @federer11 - мога да си направя Н акаунта и на тях да си закача feed-воете, които следя, за да ги чета направо в едно23 :P
Goldy
трябва да започна да обръщам пак повече внимание на едно23. направо съм разочарован от facebook
Ally
alish
хаааах диванът ми точно днес става на годинка! :D и разбрах това от безразборно ровене в постовете си в едно23 xD
Георги Динков
gogata2427
Искам да съм голям,ПЪК!Голям като един човек от едно23! :D
Niks
@music-text няма смисъл да flood-им едно23-то, пък и си на зад с материала на тема англииски футбол. :) Погледай още мачове и тогава ми спори.
Георги Динков
gogata2427
по колкото пъти натисна бутона на едно23 :D @semprom
Георги Динков
gogata2427
Ще подкупя едно23 и ще си го върна! @semprom :D
Denis Zhekov
Snooby
@blacksnoopy @Method-X Едно23 не беше просто микроблогинг платформа, то си беше комюнити.
Denis Zhekov
Snooby
@blacksnoopy мхм, и аз съм на мнение, че едно23 вече не е каквото беше :(
Георги Динков
gogata2427
падинга е 55,предполагам си го видял.. @Gothika47 Нямам си на представа,на мен бутона едно23 ми прави същата мизерия..
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
хахаха , като натиснеш F1 в едно23 и ти се отваря прозорчето за нов пост :D
Ally
alish
@fiuf а тиии... напоследък влизаш в едно23! това read my mind от къде го избара на разфокусираната си тиква?
Страница: 35 36 37 38 39

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата