rups
Абе няма ли някакво друго bg community, подобно на едно23?
rups
И ми писна тъпото едно23 да праща мейли за нови събития само когато му е кеф
RadioFIX
Ето че отново сме на линия и може да ни слушате на посочения адрес, благодарим на всички които ни слушат от едно23 и най-вече за тяхната подкрепа!
http://www.radiofix.info
stylius
Кликомания - новата игра в микроблогинг-а. Проследяваш линк от Едно23 към Twitter, от Twitter към Favit, от Favit към реалния постинг. Приятно кликане!
Domsdey
брр, напоследък много 8-12 годишни в едно23, да няма реклами в кефче o.O