@sandprince голяма мания покрай тази социализация последните дни гледам само постове за favit <--> twitter <--> facebook <--> личен блог/сайт <--> едно23
Имам чувството че 50/100 от постовете в едно23 са свъзани с времето и с горещото. Лелее дали хората всяка изминала година се разглезват все повече и повече