Търсене на постове: #едно23

Мишо
muiiio
Искам едно23 с граватар-съпорт! Толкова по-удобно нещо е... Всъщност искам всееееееки сайт да има опция за граватар :)
Вангел Стоев
venom
@miss-impossible Хаха , добрем :D айде ще се примиря съгласен съм и на едно23 парченца :D къде и кога ще си ги получа :D
Вангел Стоев
venom
@miss-impossible ми то като си тръгнала да ми оставяш едно23 парченца, остави ми целия шоколад :D
Denis Zhekov
Snooby
@schizophrenia божее отидох да закуся за 15 мин. и сте преспамили едно23-то без мен :D:D:D
Петър Петров
petersvp
http://twitter.com/petersvp - направих си и там :) Ама българското едно23 повече ме кефи :)
Любомир Петров
lpetrov
спирам фейсбуци, twitter-и, едно23-та и се заемам с работа ;)
Denis Zhekov
Snooby
@eyankulov е как бе? във facebook няма ли те на една обща, от имровизираната среща на едно23 в Търново или нещо се бъркам доста. :D
Denis Zhekov
Snooby
@schizophrenia не го казвай тук, може да има катерички в едно23 :D
Иван Савков
sandprince
въй днеска цял ден не съм писал в едно23..почти..
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Вече спокойно мога да си затворя браузъра да не ми хаби рам и пак да си чатя в едно23 благодарение на @micro23 ^^
Denis Zhekov
Snooby
@jordanoff вече си мислех че денят за едно23 е приключил, а ето че още някой се подлъга :) Привет.
Denis Zhekov
Snooby
@miss-impossible пак го обърнах на чат в едно23, някои хора ще се подразнят :D
Denis Zhekov
Snooby
@lpetrov йеааа и ще измести едно23 :D:D:D фешъните ще завладеят блогосферата :D
Валентин Славов
Domsdey
Като говорите за изкарване на последните постове от едно23, това няма ли да стане бързо и лесно с малко преработка на плъгин за туитър?
Свилен Попов
svil4ok
@Snooby за едно23 ?
Страница: 52 53 54 55 56

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата